Jesteś zainteresowany uzyskaniem dofinansowania na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego kotła grzewczego? Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste powietrze” oraz działalności Punktu konsultacyjno- informacyjnego prowadzonego przez Urząd Gminy Wądroże Wielkie.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 28 grudnia, o godzinie 8:30, w świetlicy wiejskiej w Wądrożu Wielkim.

Zachęcamy do sięgania po środki na inwestycje ekologiczne w swoich domach. W przygotowaniu, złożeniu oraz w rozliczeniu wniosku pomoże Państwu konsultant powyższego punktu, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji nt. programu oraz formalności jakie należy dopełnić.

Punkt konsultacyjny znajduje się w Urzędzie Gminy Wądroże Wielkie. Czynny jest w od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.

Zachęcamy do wcześniejszego umówienia spotkania z konsultantem, by mógł poświęcić Państwu tyle czasu ile Państwo będziecie potrzebować.
Działalność powyższego punktu, jest efektem podpisanego pomiędzy Gminą Wądroże Wielkie, a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej porozumienia, dotyczącego współpracy przy realizacji Programu Priorytetowego „Czyste powietrze”.