ℹ️ Przedłużenie terminu składania wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich i płatności obszarowych finansowanych z PROW za 2021 r.

👉Obecny termin składania wniosków 📄 o przyznanie dopłat bezpośrednich i płatności obszarowych finansowanych z PROW za 2021 r. został wydłużony do 1️⃣7️⃣ czerwca.

📄Wnioski przyjmowane będą również po tej dacie – do 1️⃣2️⃣ lipca, z tym że za każdy dzień roboczy opóźnienia należna kwota płatności, zostanie pomniejszona o 1 proc.

Od bieżącego roku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.

Oznacza to, że do rolników nie będą wysyłane spersonalizowane wnioski papierowe. Nie będzie także możliwości składania oświadczeń o braku zmian w stosunku do roku ubiegłego.

Rolnicy, którzy nie posiadają komputera lub obawiają się, że sami sobie nie poradzą z wypełnieniem e-wniosku, mogą liczyć na pomoc pracowników biur powiatowych ARiMR.

W placówkach Agencji przygotowano specjalne stanowiska, by można było wysłać wniosek, a wsparciem w kwestiach technicznych będą służyć eksperci.

Więcej informacji na stronie:
👉 http://mirsk.pl/arimr-przedluzenie-naboru-wnioskow-o-przyz…/