Piękny Festyn w Budziszowie Wielkim♥️
🔻  Piknik powiązanym z otwarciem boiska sportowego i placu zabaw na osiedlu w Budziszowie Wielkim  , Budziszowskie Dożynki Wiejskie oraz „zaległy” dzień dziecka za nami.
🔻 Podczas festynu każdy znalazł coś dla siebie, nie zabrakło zabaw dla dzieci oraz starszych uczestników festynu. Na najmłodszych czekały dmuchane zamki, wata cukrowa, oraz inne atrakcje. Dodatkowo każdy chętny mógł nabyć los w loterii, z której dochód w całości przeznaczony był na zakup i rozbudowę nowych elementów placu zabaw w Budziszowie Wielkim.
Dzięki wsparciu druchów z OSP Mierczyce oraz pracowników Ośrodek Zdrowia W Wądrożu Wielkim podczas pikniku kazdy chętny mógł zaszczepić się przeciwko koronawirusowi.
Mieszkańcy mieli również możliwość spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym. Do tego celu posłużył nasz bus, który pełnił rolę mobilnego punktu spisowego. Chętnych nie brakowało.
👉Nie zawiedli również Strażacy OSP KSRG Budziszów Wielki, którzy zaprezentowali zakupiony samochód do ratownictwa drogowego, a każdy chętny mógł przejechać się pojazdem należącym do tej jednostki.
Na szczęście deszcz🌧️ i burze🌩️ ominęły Budziszow Wielki, co bez wątpienia spowodowało liczne uczestnictwo w wydarzeniu.
👉Dziękując za zaproszenie na otwarcie terenu rekreacyjnego przekazałem mieszkańcom Budziszowa drewniany stół i ławy, które na pewno będą wykorzystane i użytkowane podczas lokalnych spotkań.
👏Gratuluję wytrwałości w realizacji wcześniej przyjętych założeń, które z przyjemnością jako gmina w miarę możliwości wspólnie z radą gminy wspieralismy.