Za nami pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy Gminy Wądroże Wielkie. W niedzielę, 18 grudnia świetlica w Wądrożu Wielkim stała się dla mieszkańców miejscem celebrowania świątecznej atmosfery.
Nie zabrakło występów artystycznych uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Wądrożu Wielkim, straganów z lokalnymi specjałami z Młyna Mierczyce, stroiki wystawiło też Sołectwo Kępy, Żłobek Postolice Bajkowa Kraina, a na przygotowanym stoisku przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Wądrożu Wielkim pod okiem i z pomocą Pań, można było samodzielnie wykonać stroiki i ozdoby choinkowe. Nie zabrakło również Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego DAMY RADĘ, oraz Akademii Młodego Piłkarza Budziszów Wielki, które tego dnia sprzedawało stroiki by zasilić konta swoich podopiecznych. Dopisali także Mieszkańcy, którzy w radosnej atmosferze mogli się ze sobą spotkać.
Atmosfera tegorocznego Jarmarku Świątecznego wprowadziła wszystkich w niezwykły klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Było wspólne śpiewania kolęd z dziećmi wraz z Zespołem Folklorystycznym Cichowodzianie, specjalnie przygotowane pokazy taneczne zespołu WILD GIRLS, Betlejemskie Światełko Pokoju przekazane przez Jaworskich Harcerzy z Hufca ZHP Jawor. Zwieńczeniem wieczoru było wspólne kolędowanie z zespołem AR PO DE z Jawora.
Wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia i kolędowania, serdecznie dziękujemy.