Podczas spotkania z Mieszkańcami Budziszowa Małego, którzy od wielu lat czekają na inwestycję związaną z przebudową drogi powiatowej przebiegającej przez miejscowość, zebrani dopytywali Wójta Gminy Wądroże Wielkie Elżbietę Jedlecką o termin rozpoczęcia i zakończenia inwestycji, której inwestorem jest Powiat Jaworski
Wraz z Radnym Krzysztofem Szwedo zebrani dokładnie przeanalizowali planowaną przebudowę oświetlenia drogowego, wnosząc wiele cennych sugestii związanych z doświetleniem miejscowości .
Poruszono również kwestie planowanej sprzedaży węgla, dodatków węglowych oraz planowanych dochodów i wydatków ujętych w projekcie budżetu gminy na rok 2023.
Omówiono również zmiany organizacyjne w Ośrodku Zdrowia w Wądrożu Wielkim i plany rozwoju w zakresie rehabilitacji i specjalistyki medycznej.
Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka zaprosiła również mieszkańców sołectwa na organizowany przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Wądrożu Wielkim Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniu 18 grudnia (niedziela).