📢 Komenda Powiatowa Policji w Jaworze zaprasza na kolejne spotkanie w cyklu „Senior online”.

👉Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie. Funkcjonariusze cykl spotkań rozpoczęli 1 marca.

Kolejne spotkanie w sieci odbędzie się 1️⃣0️⃣ maja 2021r.
St.asp. Grzegorz Januszek z jaworskiej komendy rozmawiał będzie z przedstawicielem Głównego Urzędu Statystycznego m.in. o bezpieczeństwie w czasie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, który rozpoczął się na początku kwietnia.

👉 Przedstawiciel GUS-u wyjaśni wszystkim oglądającym, kto musi się spisać, jak wziąć udział w spisie i na jakie pytania trzeba będzie odpowiadać osobie po drugiej stronie słuchawki. Oczywiście nie zabraknie głównego wątku, czyli tego jak nie dać się oszukać przestępcom, którzy w naszym kraju praktycznie codziennie próbują nowych sztuczek, by wyłudzić wrażliwe dane osobowe lub też pieniądze, szczególnie od nieświadomych seniorów.

Wszyscy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w trzecim spotkaniu profilaktycznym, otrzymają również informacje do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło w ostatnim czasie na terenie powiatu jaworskiego, jak również będą mieli możliwość zadawania pytania, na które w trakcie programu odpowie prowadzący oraz zaproszony gość.

Spotkanie odbędzie się 10 maja 2021 r. w godzinach 9:00-9:30 w serwisie YouTube.
Kliknij w link i dołącz do spotkania 

👉 https://www.youtube.com/watch?v=T1mqByn9GhM