28 października 2021 zapraszamy do bezpłatnego udziału w Konferencji branżowej „Nowy wymiar sprzedaży – marketing 4.0 i modele biznesowe dla branży rolno-spożywczej”. Odbędzie się ona w godzinach 9:00-17:00 w Concordia Design Wyspa Słodowa 7 we Wrocławiu.

Na Konferencję zapraszamy lokalnych producentów i hodowców z szeroko pojętego sektora rolno-spożywczego i bio-produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem producentów żywności ekologicznej, którzy działając na Dolnym Śląsku planują rozwój, poszukują nowych klientów oraz chcą zaistnieć na poszerzonych rynkach zbytu. Chcemy przybliżyć uczestnikom sposoby działania i wykorzystania narzędzi marketingowych w branży rolno-spożywczej.

Organizator:
Organizatorem Konferencji jest Dolnośląska Zielona Dolina Sp. z o.o., wspólnie z Partnerami: Stowarzyszeniem Lider A4, Stowarzyszeniem „Wspieranie Serowarstwa Farmerskiego –  Na Serio” oraz Stowarzyszeniem „Zielona Alternatywa”.

Szczegółowe informacje i formularz aplikacyjny pod linkiem: https://zielonadolina.biz/n/konferencja-branzowa-nowy-wymiar-sprzedazy-%E2%80%93-marketing-40-i-modele-biznesowe-dla-branzy-rolno-spozywczej-28102021-i105