[LETNIE SPOTKANIA Z WÓJTEM] 🌞
DZIEŃ 1️⃣1️⃣
Dzisiejszym punktem spotkania były Bielany ❤
Dzięki uprzejmości mieszkańców oraz Sołtysa Pani Alicji Bartusiak zostaliśmy powitani słodkim poczęstunkiem. Serdecznie dziękujemy – to nam osłodziło popołudnie. 😀
Nasz „mobilny urząd” odwiedziło kilka osób, które z pomocą Pani Moniki dopełniło obowiązku i spisało się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań.
♦️ Nie zabrakło pytań dotyczących funkcjonowania gminy, GOPS-u oraz Ośrodek Zdrowia W Wądrożu Wielkim Poinformowałam mieszkańców o możliwościach zaszczepienia w naszym ośrodku przeciwko Covid-19.
👉Jak się okazuje mieszkańcy gminy mają potrzebę dowozu do różnych instytucji czy przychodni lekarskiej. Stąd niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się nasz bus🚌, zakupiony w ramach programu door-to-door w ramach projektu „(nie)MOBILNI” mieszkańcy Gminy Wądroże Wielkie, którym bezpłatnie dowozimy osoby wykluczone transportowo , starsze i niepełnosprawne.
Dzisiejsze – 11 już spotkanie – w cyklu Letnich Spotkań w Wójtem 🌞 utwierdza nas w przekonaniu, że rozmowy i bezpośredni kontakt z mieszkańcami daje najwięcej możliwości na efekty poprawy życia i komfortu mieszkańców.
Dziękujemy za przemiłe powitanie i wspaniała atmosferę. ❤
Jutro spotykamy się w Gądkowie.🌞🙂