[LETNIE SPOTKANIA Z WÓJTEM] ☀
Dzień 9️⃣
#Mierczyce
♦️Nowy tydzień, nowe spotkania z mieszkańcami❤️.
Dziś nasz mobilny urząd zawitał do Mierczyc, których mieszkańcy przywitali nas uśmiechem, pączkami, ciastem i kawą. ♥️
Było pysznie i bardzo milo , dziękujemy ❤️❤️❤️
❓Mieszkańcy mieli mnóstwo pytań dotyczących Punktu Konsultacyjnego Programu Czyste Powietrze i dofinansowania do termomodernizacji budynków i wymiany pieców 🏡. Na wszystkie starała się odpowiedzieć Pani Karolina 👏
💻Kilka osób skorzystało z pomocy Pani Moniki i Pana Łukasza w obowiązkowym spisie w ramach NSP
♦️Wiele pytań dotyczyło możliwości transportu osób do lekarza, apteki, urzędu czy na Warsztaty Terapii Zajęciowej w ramach świadczonej przez Gminę usługi 🚌 „(nie)MOBILNI” mieszkańcy Gminy Wądroże Wielkie. Zainteresowani mogli osobiście pooglądać i sprawdzić wnętrze pojazdu, którym te usługi świadczymy.
👉Nie zabrakło również pytań o sprzątanie i koszenie terenów publicznych oraz dysponowania funduszem sołeckim oraz o szczepienia przeciwko Covid-19 w Ośrodek Zdrowia W Wądrożu Wielkim .
✔️Na zaproszenie Komendanta Osp Mierczyce Andrzej Kolek odwiedziłam również remizę, w której druhowie przechowują sprzęt do ratowania mienia i życia. Już na pierwszy rzut oka widać tu dobrych gospodarzy 🙂 służyć w ochotniczej straży to dla druhów nie tylko obowiązek ale wielka pasja i wewnętrzna potrzeba pomagania innym. 👏
♥️ Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom Mierczyc za miłe przyjęcie i za konstruktywne rozmowy. Jestem przekonana, że poruszane problemy uda się wspólnie rozwiązać ♥️.
👉Jutro spotykamy się z mieszkańcami Sołectwo Skała🙂