[Budziszów Wielki]
[LETNIE SPOTKANIA Z WÓJTEM] 🌞
Po długiej przerwie nareszcie udało się spotkać z Mieszkańcami Budziszowa Wielkiego.👏
W naszym „mobilnym urzędzie” pojawiło się kilka osób, które z pomocą Pani Moniki spisało się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań.
👉Tam również uzyskać mogli niezbędne informacje dotyczące programów dotacyjnych realizowanych przez Gmina Wądroże Wielkie.
Przekazaliśmy  mieszkańcom informacje o świadczonej przez Gminę Wądroże Wielkie usłudze bezpłatnego transportu  door-to-door w ramach projektu „(nie)MOBILNI” mieszkańcy Gminy Wądroże Wielkie oraz zaprezentowaliśmy pojazd służący do przewodu osób.
„Mobilny urząd” okazał się strzałem w 10!🎯 🙂
✔️Po tak długiej przerwie mieszkańcy mieli wiele pytań dotyczących funkcjonowania gminy. Zgłosili również problemy, które ich nurtują, a których bez pomocy urzędu rozwiązać nie mogą.
➡ Dziś również odbyły się wybory uzupełniające do rady sołeckiej Budziszowa Wielkiego. Dotychczasowy skład rady uzupełniły 4 osoby, które wybrane zostały w głosowaniu tajnym.
Nowymi członkami rady sołeckiej zostali: Jan Kumor, Wioletta Emilianowicz, Irena Stęcel oraz Elżbieta Plewa. 🙂

Dzisiejsze spotkanie utwierdza nas w przekonaniu, że rozmowy i bezpośredni kontakt z mieszkańcami daje najwięcej satysfakcji i możliwości omówienia problemów nurtujących mieszkańców.

Jutro kolejne spotkanie – tym razem w Budziszowie Małym.🌞🙂