Jesteśmy pod wielkim wrażeniem dzisiejszej prezentacji Wiktorii Brożyna absolwentki Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Wądrożu Wielkim na temat zdrowego odżywiania.

▫️Wiktoria jest kierownikiem projektu „Nie ma cukru w cukrze” realizowanego w ramach Zwolnieni z Teorii i przedstawiła zgromadzonym uczniom wazny problem społeczny, jakim jest niezdrowe odżywianie.

❤️ Młoda, mądra i niesamowicie odważna dziewczyna sama wystąpiła z inicjatywą podzielenia się swoją historią, która może być inspiracją dla innych młodych osób.

Pokazała jak świetnie można połączyć dbałość o siebie, zdrowy styl życia oparty na rzetelnej wiedzy z pasją do kulinarnej przygody.

👉Poprzez bezpośredni kontakt oraz opowiadanie swej historii na pewno podniosła stan świadomości rówieśników i w jakiś sposób zainicjowała w każdym w nich refleksję na temat stylu odżywiania. Jestem pełna uznania dla aktywnej i odpowiedzialnej postawy Wiktorii wobec zdrowia własnego ale i innych.

Elżbieta Jedlicka – Wójt Gminy Wądroże Wielkie: „Jestem dumna że wśród młodego pokolenia naszej gminy są osoby , które utożsamiają się z naszą samorządową wspólnotą są wrażliwe na problemy społeczne i chcą je rozwiązywać.

Gratuluję odwagi i determinacji – wierzę, że Wiktoria odniesie jeszcze wiele sukcesów i tego jej życzę.❤️❤️”.