Pod pomnikiem „Polonia” w Wądrożu Wielkim, oddaliśmy hołd wszystkim, którzy walczyli i zginęli w czasie II Wojny Światowej.
Z okazji 81. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie spotkaliśmy się, aby wspólnie uczcić pamięć ofiar tamtych tragicznych wydarzeń oraz wyrazić wdzięczność tym, dzięki którym możemy dziś żyć w wolnej Polsce.
To ważny moment refleksji nad historią, ale też przypomnienie, jak cennym darem jest pokój.
Pamięć o przeszłości zobowiązuje nas do odpowiedzialności za przyszłość
Cześć i chwała Bohaterom



















