W związku z zakończeniem współpracy z dotychczasowym dyrektorem Szkoły Podstawowej w Budziszowie Wielkim, od dziś obowiązki dyrektora szkoły pełnić będzie Pani Elżbieta Gajek, do czasu powierzenia stanowiska osobie wyłonionej w drodze konkursu.
Pani Elżbieta wnosi ze sobą ogrom doświadczenia, zaangażowania i pozytywnej energii. Wierzę, że pod jej kierownictwem szkoła będzie miejscem, w którym uczniowie czują się bezpiecznie, rozwijają swoje pasje i codziennie odkrywają coś nowego. Życzę Pani Dyrektor wielu sukcesów, satysfakcji z pracy i mnóstwa radości z codziennych wyzwań. – Elżbieta Jedlecka Wójt Gminy Wądroże Wielkie