Z okazji przypadającego wczoraj Międzynarodowego Dnia Ziemi w imieniu Elżbiety Jedleckiej Wójta Gminy Wądroże Wielkie, Sekretarz Gminy Tomasz Głąbicki wraz z pracownikami Urzędu Gminy, odwiedzili dzieci i młodzież z naszej gminy.
Podczas spotkań rozmawialiśmy o tym, jak każdy z nas może zadbać o naszą planetę – mówiliśmy m.in. o segregacji odpadów i prostych codziennych działaniach, które mają ogromne znaczenie dla środowiska.
Z tej wyjątkowej okazji uczniowie i przedszkolaki otrzymali edukacyjne książki o tematyce ekologicznej, które – mamy nadzieję – zainspirują ich do dalszej troski o nasz wspólny dom, jakim jest Ziemia.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i uśmiechy!
Dbajmy o naszą planetę – codziennie!























