5 lecie działalności Akademii Młodego Piłkarza z Budziszowa Wielkiego !! 💐

Z okazji Jubileuszu 5-lecia istnienia Akademii Młodego Piłkarza w Budziszowie Wielkim proszę przyjmijcie wyrazy uznania za ogromny społeczny wysiłek w upowszechnianiu sportu wśród dzieci i młodzieży na terenie naszej gminy.☺

Składam podziękowania dla Wszystkich, którzy od początku tworzenia Akademii byli i są zaangażowani w jej działalność. Słowa uznania kieruję przede wszystkim do całego Zarządu AMP, Trenerów, Rodziców i Wszystkich Sponsorów za bezcenny wkład który każdego dnia wnoszą w rozwijanie umiejętności sportowych naszych dzieci, za dbałość o sprzęt i odpowiednie wyposażenie adeptów, za lata nieustającego postępu w rozwoju infrastruktury.

Młodym zawodnikom życzę wielu sukcesów, sportowego zacięcia, zdyscyplinowania oraz nieustającej motywacji do zdobywania jak najlepszych wyników. ☺

Gmina Wądroże Wielkie kibicuje Akademii i wspiera jej działania finansowo ze środków budżetu gminy. Dotychczas przekazano na różnego rodzaju działania kwotę blisko 200 tys. zł. Są to bardzo dobrze wydane środki.

Jestem wdzięczna całemu zespołowi Akademii za krzewienie sportu i kultury fizycznej, za propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, za realizację programów profilaktycznych oraz Waszą charytatywną działalność.

Dziękuję i życzę kolejnych lat działalności dla najmłodszych!!☺☺
——————————————————————————
Wójt Gminy Wądroże Wielkie
Elżbieta Jedlecka