Akademia Młodego Piłkarza Budziszów Wielki z brązowym certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej !

👉 Spośród 6 szkółek z Dolnego Śląska, 2 z Podokręgu Legnica przeszły pozytywnie Program Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej.
🎖Wyróżnienie dla Akademii Młodego Piłkarza z Budziszowa Wielkiego jest ogromnym sukcesem. Dodać należy, że o certyfikat taki ubiegały się również szkółki piłkarskie Lecha Poznań, Stali Mielec czy Górnika Polkowice.

Podkreślić należy fakt, że Akademia Młodego Piłkarza Budziszów Wielki jest jedyną szkółką piłkarską z terenów wiejskich, która uzyskała certyfikat Polski Związek Piłki Nożnej
👏 Nadarzyła się okazja, bym osobiście pogratulowała młodym adeptom piłki nożnej, którzy zawitali wraz z Asia Pustelnik – prezesem ASP Budziszów Wielki.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć jakie uzyskała Akademia i cieszymy się z widocznych sukcesów i dalszych możliwości do rozwoju i kształtowania postaw wśród młodych sportowców.

👏Cieszę się, że mogliśmy dołożyć swoją przysłowiową „cegiełkę” na rzecz rozwoju szkółki piłkarskiej. Systematycznie, od samego początku Gmina Wądroże Wielkie
wspiera Akademię dostrzegając potencjał i fakt rozwoju młodego pokolenia, a co za tym idzie również promocję Gminy nie tylko na dolnym śląsku ale i w Polsce.

Jesteśmy z Was dumni !
Życzymy dalszych sukcesów i powodzenia! 😊