We wtorek, 28 marca 2023 r. o godz. 12:00 w Świetlicy Wiejskiej w Wądrożu Wielkim 192, odbędzie się Dolnośląskie Śniadanie Biznesowe dla MŚP.

Dolnośląskie Śniadanie Biznesowe dla MŚP jest to cykl spotkań organizowanych przez Dolnośląską Agencję Współpracy Zagranicznej w gminach Województwa Dolnośląskiego. Tematyką spotkań są: możliwości wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw w nowej perspektywie Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027, oferta wsparcia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w postaci dotacji, pożyczek i projektów, oferta nowego inkubatora przedsiębiorczości triQube tworzonego przez DAWG, kwestie dotyczące propozycji dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców.

Miejscem Śniadania Biznesowego dla przedsiębiorców z całego Powiatu Jaworskiego będzie Świetlica Wiejska w Wądrożu Wielkim. 

Wraz z Cezarym Przybylskim – Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego oraz Michałem Rado – Prezesem Zarządu Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej, pragnę Państwa serdecznie zaprosić do Wądroża Wielkiego na Dolnośląskie Śniadanie Biznesowe dla MŚP. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą wsparcia, którą w tym dniu przedstawi Państwu DAWG. Ponadto, będzie też możliwość wymiany swoich doświadczeń w prowadzeniu przedsiębiorstwa, a także szansa na nawiązanie współpracy z innymi przedsiębiorcami. Raz jeszcze, pragnę serdecznie zaprosić wszystkich przedsiębiorców z Powiatu Jaworskiego 28 marca do Świetlicy Wiejskiej w Wądrożu Wielkim – Elżbieta Jedlecka Wójt Gminy Wądroże Wielkie.

Po prezentacjach przewidziana jest dyskusja, możliwość zadawania pytań oraz poczęstunek. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w spotkaniu proszeni są o potwierdzenie obecności do 24 marca 2023 r. na adres grzegorz.malyga@dawg.pl