Motocyklowe Urodziny Edyty po raz kolejny!
Dziś odwiedziła nas Pani Agnieszka Andryszczak – mama Edyty, która wspólnie z przyjaciółmi po raz kolejny organizuje Motocyklowe Urodziny Edytki”. Impreza charytatywna, jak pokazuje doświadczenie lat ubiegłych skupia wokół siebie ludzi o wielkim sercu, dlatego wspieramy takie inicjatywy i udostępniamy plac oraz świetlicę, do organizacji spotkania, w którym uczestniczą miłośnicy motocykli, mieszkańcy Biernatek oraz wszyscy chcący wspierać rehabilitację Edyty.
Edyta jest osobą jeżdżącą na wózku, z dużymi ograniczeniami i wymaga stałej opieki. Od kilku lat zbierane są pieniądze na jej leczenie i rehabilitacje. Jest podopieczną Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne DAMY RADĘ ,które aktywnie wspiera działania mamy.
Elżbieta Jedlecka Wójt Gminy Wądroże Wielkie objęła to wydarzenie honorowym patronatem. Oficjalne pismo w tej sprawie przekazał na ręce Pani Agnieszki Sekretarz Gminy Tomasz Głąbicki. Podczas imprezy odbędzie się również loteria fantowa, na którą przekazaliśmy promocyjne gadżety. Środki ze sprzedaży losów zasilą konto Edyty.
Edytkę wpierać można również wpłacając indywidualnie na konto: 84 2030 0045 1110 0000 0409 6940 z dopiskiem Edyta Andryszczak.