🚏 Wspólny bilet na autobus miejski i regionalny?
🚸  Bezpieczne przejścia dla pieszych i nowe drogi dla rowerów?
🚞  Nowoczesne i niskopodłogowe autobusy regionalne skomunikowane z koleją?
🛤️ Wygodne przesiadki i nowoczesna informacja pasażerska?

Wałbrzyski Obszar Funkcjonalny będzie miał swój Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, który wskaże kierunki rozwoju transportu i będzie stanowił wskazówkę dla rozwiązania problemów związanych z mobilnością w 27 stowarzyszonych gminach.

Zapisz się na warsztaty, na których zdecydujemy, o przyszłości mobilności w naszych gminach: https://www.survio.com/survey/d/A4N7F6G7X2P5H9H5A

Na jakie projekty transportowe samorząd powinien wydać pieniądze w Twojej okolicy?

Przyjdź na warsztaty konsultacyjne Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Wałbrzyskiego Obszaru Funkcjonalnego i porozmawiaj z ekspertami o integracji i rozbudowie systemu transportu zbiorowego, bezpiecznej infrastrukturze rowerowej, przyjaznej przestrzeni i bezpiecznych drogach.

Spotkanie odbędzie się w dniu 15.01.2024 r. w godz. 17:15-19:00 w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu przy ul. Kilińskiego 1 w sali konferencyjnej na parterze.

Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej Wałbrzyskiego Obszaru Funkcjonalnego tworzony jest dla gmin: Boguszów–Gorce, Czarny Bór, Dobromierz, Głuszyca, Jaworzyna Śląska, Jedlina-Zdrój, Jawor, Miasto Kamienna Góra, Gmina Kamienna Góra, Lubawka, Marcinowice, Mieroszów, Mściwojów, Miasto Nowa Ruda, Gmina Nowa Ruda, Paszowice, Radków, Stare Bogaczowice, Strzegom, Miasto Świdnica, Gmina Świdnica, Świebodzice, Szczawno–Zdrój, Walim, Wałbrzych, Wądroże Wielkie i Żarów.  Dokument będzie odpowiedzią na problemy i potrzeby mieszkańców regionu w zakresie sytuacji komunikacyjnej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w dyskusję nad Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Wałbrzyskiego Obszaru Funkcjonalnego zachęcamy do zapoznania się z projektem dokumentu dostępnym poniżej (na dole strony) oraz zgłaszania sugestii zmian na spotkaniu konsultacyjnym lub w formularzu online dostępnym tutaj: https://1drv.ms/x/s!Al3OHGbHuHgKjk9MB398un0Ukz-j?e=97rsQb.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z prowadzącym proces tworzenia Planu pod adresem: contact@cdotpoint.com

Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy o dokonanie rejestracji.